37204520-pizza-wallpaper

O nás

Pizzerie a restaurace Prishtina

ve Varsndorfu byla založena roku 1999 panem Tahirem Alijou pocházejícím z Balkánského poloostrova. Už od založení pizzerie byl kladen důraz na tradiční balkánskou kuchyni viz. jídelní lístek. Na zakládání pizzerie se podílela celá rodina, proto také v pizzerii vládne pohoda a Vy se cítíte jako doma. V restauraci se o Vás postará příjemný personál.

Jídla Vám připraví specializovaní kuchaři s dlouholetou praxí, kteří Vám přijeli uvařit nejlepší gastronomické pochoutky z Balkánského poloostrova.

Poslední dva roky se celý kolektiv pizzerie ještě více pokouší zaměřit na kvalitu jídel a poskytnuté služby zákazníkovi a celé rodině. Pro děti u nás máme připravenou zahradu s prolézačkami, pískovištěm a houpačkami. Každým rokem k nám zavítá spoustu turistů z blízkého Českého Švýcarska a Lužických (Žitavských) hor, které jsou nadosah. Rádi Vám doporučíme i kvalitní ubytování v okolí.

Každoročně pořádáme akce pro děti. V minulých letech k nám zavítaly skupiny Maxim Turbulenc a Black Milk.

Tradiční rysy Balkánu vidíte v pizzerii na každém kroku. Nejdůležitějším měřítkem je pro nás spokojenost zákazníka a to, že se k nám opětovně vracíte.
REZERVACE na tel.: 412 374 468

Sledujte nás i na facebooku


Letní terasa

http://www.pizzerie-prishtina.cz/userfiles/image/12647454_1514775862158991_600917881609902860_n.jpg

Příjemné posezení, slunce téměř po celý den, linoucí se vůně pizzy, příjemná obsluha, krásné posezení a pro ty nejmenší tu  máme tu k dizpozici dětské hřiště s různými atrakcemi. Terasa je otevřena za příznivého letního počasí vždy od 11 hodin, až do odchodu posledních hostů…

 

 

 

 


 

Pro děti

Pro nejmenší děti od 2 let věku máme připravený letní dětský kout na zahradě o rozloze 350m2, kde je možnost hraní spousty dětských her. Připrvené máme prolézačky, houpačky, skluzavky, dětský altánek, pískoviště a malé dětské hřiště.

Pro větší děti od 6 let věku máme připravené různé dětské akce například u příležitosti vysvědčení a začátkem prázdnin. V průběhu letních prázdnin pořádáme další akce. V minulosti jsem měli pozvanou kapelu Maxim Turbulenc, kde se podávala spousta dětských laskomin a nápojů.

Pro větší děti od 13 let věku máme připravené dětské discotéky, ale i živou muziku. Přijela k nám například kapela Black Milk.

Rozdělení věkových skupin je jen orientační a samozřejmě není závazné.